Tralla laaaaa

Tänk, vad hundpromenader kan göra för hjärnan. Jag råder alla att skaffa en hund. Det är alltid så att jag tänker bättre efter mina dagliga promenader.

Jag har lyckats lösa problemet på ett nafs. Skaffade en återställningskod och slog in den på rätt ställe, så nu är kluddet med att publicera inlägg via mobilen borta. Som ni kan se på det förra inlägget, försökte jag posta det tidigt i morse. Bara för att ha koll om och när jag fick bort det hemska securityprogrammet, lät jag det ligga kvar. Nu ploppade det ut som ett litet påskägg.

Nu är jag väldigt glad igen och allt är som det ska vara. Visst är det bra med hög säkerhet, men det ska inte heller försvåra användandet av program. Nu har jag lagt in en app som håller koll på allt sådant och har väldigt hög säkerhet. Den som stjäl min mobil kommer aldrig att ha någon användning för den.

 

Lämna ett svar